رام برش چوب در تهران با بهترین کیفیت و قیمت مناسب

Thursday، ۳۰ Tir ۱۴۰۱

محصولات چوبی که در اطراف ما دیده می‌شوند از قبل به همین شکل نبوده‌اند بلکه طی فرایندهایی به شکل حاضر درآمده‌اند. درختانی که در اطراف ما هستند برای اینکه به شکل محصول قابل استفاده یا تزئینی درآیند باید برش داده شده و به قطعات کوچک‌تری تقسیم شوند. برای پاسخگویی به نیاز مشتری و رسیدن به سود بیشتر باید سرعت کار بالا رود که از دستگاه‌های مختلف استفاده می‌شود. یکی از این دستگاه‌‌ها، رام نام دارد که کار برش چوب را انجام می‌دهد. رام برش چوب در تهران را از رادین چوب بخواهید.

برش چوب در تهران با اره رام

در کارگاه‌های چوب بری از انواع اره‌ها استفاده می‌شود که این اره‌های فلکه‌ای برای برش تنه درختان، الوار، برش تخته و مدل بری کاربرد دارند. اره‌های فلکه‌ای چوب بری در دو نوع افقی و ایستاده موجود هستند. اره فلکه‌ای نوع ایستاده یا عمودی در سایز کوچک خانگی، سایز متوسط کارگاهی و سایز بسیار بزرگ صنعتی موجود هستند که کار انجام شده توسط هر یک از دستگاه‌ها با دیگری متفاوت است.

نوع دیگر اره، افقی است که به آن اره رام هم گفته می‌شود. اره رام نوعی اره فلکه‌ای افقی بر است که تنه‌های قطور درختان را برای تولید الوار، تخته و میزهای بزرگ یکپارچه آماده می‌کند. اره فلکه‌ای افقی بر در سایزهای بزرگ تولید شده‌اند تا عملکرد برشی را به نحو خواسته شده انجام دهند به همین دلیل در کارخانجات بزرگ صنعتی و چوب بری قابل استفاده هستند تا بتوان الوار و تخته تولید کرد که می‌توان رام برش چوب در تهران تهیه کرد.

رام برش چوب در تهران در کمترین زمان

فروش رام برش چوب در تهران باعث شده است تا کاربران بتوانند تنه‌های قطور درختان را روی خط برش قرار دهند که از جک برقی یا هیدرولیکی استفاده می‌شود. فرد کاربر رام برش چوب، اپراتور نامیده می‌شود که با استفاده از موتورهای الکتریکی تیغه اره را بر روی تنه درختان حرکت داده تا درخت بریده و قطع شود.

استفاده از رام برش چوب (اره نواری افقی) باعث می‌شود که سرعت کار افزایش یابد زیرا در چند کسری از ثانیه با مسیر حرکت افقی بخش بزرگی از تنه‌های گرد قطور و بزرگ درختان (گرده بینه) برش داده می‌شود تا به الوار و تخته تبدیل شوند.

بیشتر بخوانید: رام برش چوب چیست؟

رام برش چوب در تهران با کیفیت بالا

خرید یک رام برش چوب در تهران که کیفیت بالایی داشته باشد هنر است زیرا نه تنها نحوه کار با دستگاه اره فلکه‌ای بلکه جنس بدنه، فلکه‌ها، الکتروموتور و بازوها (گاید) مهم است که باید مرغوب بوده تا ضمن حفظ دوام عمر محصول باعث کارکرد راحت و ایمن شود. هرچقدر کیفیت دستگاه رام برش بالاتر باشد باعث می‌شود که بتوان در کوتاه‌ترین زمان ممکن درختان قطور و تنومند را برش داد تا سرعت تولید محصولات چوبی افزایش یابد. علاوه بر کیفیت دستگاه رام برش چوب، قیمت آن نیز مهم است.

رام برش چوب در تهران با قیمت ارزان

برش چوب در تهران با کمترین قیمت را تنها در بعضی از مجموعه‌ها می‌توان پیدا کرد که علاوه بر صرف هزینه کمتر، کاری تمیز و به موقع تحویل دهند. برش چوب در تهران با اره رام را می‌توانید به مجموعه رادین چوب سفارش دهید. رادین چوب پیشرفته‌ترین رام برش چوب مونوریل‌دار را در اختیار دارد که می‌تواند چوب‌هایی با قطر دو متر را هم برش دهد.

سخن آخر

اگر به دنبال رام برش چوب در شرق تهران هستید مجموعه رادین چوب را به خاطر بسپارید. رام برش چوب در تهران با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تجربه کنید. مجموعه رادین چوب در جاده خاوران، فرون آباد اول، جنب کانال (خیابان شهید سیری)، کوچه سرو، پلاک ۱۰۳ واقع شده است که با شماره تماس 09036016191 نیز می‌توانید با کارشناسان مجرب مجموعه در تماس باشید.