مرغوب ترین الوار چوب را از کجا تهیه کنیم؟

Wednesday، ۲۵ Aabaan ۱۴۰۱

الوار چوب چیست؟

در خرید الوار چوب به چه نکاتی باید توجه کنیم؟

مهم ترین اصل در فروش الوار مرغوبیت و کیفیت محصول می باشد. الوار ها باید کاملا خشک باشند و هیچ گونه رطوبتی نداشته باشند. یکی از اصول کیفیت الوار خشک بودن آن است.

پارامتر دیگر کیفیت، بدون گره و ترک بودن چوب است. هر چه گره و شکاف در چوب کمتر باشد مرغوب تر است.

برای مصارف کارخانجات و کارگاه ها بهتر است به مراکز فروش چوب خام مراجعه کرد که قیمت مناسب تر و تنوع بیشتری دارند.

فروش الوار چوب در رادین چوب

در مجموعه رادین چوب الوار چه چوب هایی به فروش می رسد

الوار های چوبی در کشور ما از انواع مختلف ساخته می شود ، چرا که تنوع درختان و نوع اقلیم در ایران باعث شده تا چوب های متفاوت و الوار های متنوعی در بازار موجود باشد که بسته به نوع تولید از الوار های مختلف استفاده می شود.

قیمت الوار چوب های مختلف

قیمت چوب در بازار متغیر است و نرخ ثابتی را نمی توان برای هر متر مکعب چوب در نظر گرفت اما در ایران گران ترین چوب ، چوب درخت گردوی ایرانی است ، که عمدتا برای صنعت و مصارف تجاری مورد استفاده قرار می گیرد . ارزان ترین چوب نیز ، جوب درختان کاج و سه نوبر است . از کاربردی ترین انواع چوب در صنعت می توان به چوب یولکا (چوب روسی) نیز اشاره کرد .

سخن آخر

امروزه مراکز فروش چوب خام یا الوار به راحتی در دسترس مشتریان می باشد، حتی می توان به صورت آنلاین و غیر حضوری هم از این مراکز خرید کرد و جنس مورد نظر را سفارش داد. کارخانجات مرتبط با صنعت چوب با استفاده از روش خرید اینترنتی می توانند هر گونه چوب و الوار را به راحتی و بدون مراجعه ی حضوری خریداری کرده و سفارشات خود را در محل مورد نظر تحویل بگیرند.

شما می توانید با تماس با متخصصین رادین چوب مشاوره رایگان گرفته و بهترین مورد را انتخاب نموده و به طور غیر حضوری و سفارش انواع چوب و الوار را انجام داده و محموله ی بار را تحویل بگیرید. لازم به ذکر است که خرید اینترنتی لازمه ی سایتی معتبر را دارد که با اطمینان کامل بتوانید از ان جا الوار مورد نیاز خود را تهیه کنید، رادین چوب سایتی مطمئن و قابل اعتماد از نظر های کمی و کیفی است تا با خیال راحت بهترین خرید را انجام دهید.

اگر به دنبال خرید الوار چوب مرغوب در شرق تهران هستید مجموعه رادین چوب را به خاطر بسپارید. خرید انواع چوب در تهران را با بهترین کیفیت و قیمت مناسب تجربه کنید. مجموعه رادین چوب در جاده خاوران، فرون آباد اول، جنب کانال (خیابان شهید سیری)، کوچه سرو، پلاک ۱۰۳ واقع شده است و با شماره تماس 09036016191 نیز می‌توانید با کارشناسان مجرب مجموعه در تماس باشید.