مرکز فروش چوب خام در تهران

Sunday، ۱۹ Tir ۱۴۰۱

اگر به اطراف خود نگاه کنیم، وسایل زیادی را می‌بینیم که با چوب ساخته شده‌اند. چوب بخش جامد و سخت زیر پوسته ساقه درختان و سایر گیاهان چوبی است که بسیار با ارزش است. انسان همواره به دنبال رفاه و کسب سود بوده است که این امر باعث شده است نگاه خاص و ویژه‌ای به چوب داشته باشد. وسایل چوبی موجود در اطراف ما از چوب خام ساخته شده‌اند. مصرف چوب در صنعت باعث شده است مراکز فروش چوب خام در تهران به وجود آیند تا بخشی از نیازها را برطرف کنند. با ما در رادین چوب همراه بمانید تا با مکان‌هایی که تحت عنوان چوب فروشی در تهران فعالیت دارند آشنا شوید.

چقدر چوب خام بخریم؟

برای خرید چوب خام باید میزان نیاز و مصرف را در نظر گرفت. اگر برای کارهای هنری، دکوراسیون و بخشی از منزل نیاز به چوب خام است بهتر است به نجاری‌های واقع در سطح شهر مراجعه کرده و به اندازه نیاز و مصرف خود چوب خام بخرید. اما همیشه احتیاج به چوب خام در حد چند قطعه نیست بلکه باید در حجم و تعداد بیشتری خریداری شود. کارخانجات تولیدی و صنایع جزو مراکزی هستند که دنبال خرید عمده چوب خام می‌باشند.‌

چوب خام و انبار کردن آن

خرید چوب خام به مقدار زیاد نیاز به فضایی دارد تا بتوان چوب‌ها را در آنجا جاسازی کرد. اگر فروش چوب در مدت زمان کوتاه تضمینی است می‌توانید انبار کوچک تهیه کنید. توصیه می‌شود در صورتی که تازه کار هستید، از انبارهای کوچک برای ذخیره سازی چوب خام استفاده کنید تا به مروز زمان با یاد گرفتن اصول و فنون و کسب مهارت‌های بیشتر به سمت توسعه کسب و کار خود و بزرگ‌تر کردن انبار حرکت کنید.

آیا انبارهای بزرگ برای ذخیره سازی چوب خام مناسب هستند؟

پاسخ به این سوال در صورتی مثبت است که موارد زیر را شامل شود:

• اگر سابقه طولانی یا کسب و کاری گسترده دارید و با تمامی شرایط موجود در بازار، اصول و مهارت‌های مربوط به چوب خام آشنایی دارید می‌توانید انباری بزرگ داشته باشید.

• بعضی از چوب‌های خام هنوز کامل خشک نشده‌اند. بنابراین نیاز به انباری بزرگ دارید تا چوب‌های خشک نشده را جدا از چوب‌های خشک شده نگهداری کنید.

به طور کلی حجم کار تعیین کننده میزان چوب مورد نیاز و در نتیجه متراژ انبار است. شناختن انواع چوب‌ها باعث می‌شود که اطلاعات بیشتری درمورد نحوه نگهداری، شکل، شمایل و کیفیت هر یک از آن‌ها داشته باشید. در دنیای امروزه کسی موفق است که دانش و آگاهی بیشتری داشته باشد که در این صورت می‌توان به عنوان یک فروشنده موفق به فروش چوب خام در تهران پرداخت.

فروش اینترنتی چوب خام جزو ایده‌هایی است که بسیاری از عرضه کنندگان چوب خام و مشتریان از آن استقبال کرده‌اند. با استفاده از اینترنت و در فضای مجازی تعدادی عکس و ویدیو همراه با توضیحات گذاشته می‌شود و با بررسی شرایط تنها با چند کلیلک خرید آنلاین انجام می‌شود. یکی از مزایای بسیار خوب فروش اینترنتی، عدم نیاز به طی مسافت طولانی و پرهیز از هزینه زیاد رفت و آمد و در نتیجه صرفه جویی در زمان است.

فروش چوب خام در تهران

برای خرید چوب خام در تهران کجا برویم؟

خوشبختانه در شهر بزرگی مثل تهران، می‌توان به مراکز فروش عمده چوب خام دسترسی داشت. یکی از بهترین مرکز فروش چوب خام در شرق تهران (جنوب شرقی) واقع شده است که خاوران نام دارد. خاوران جزو مناطق قدیمی تهران بوده که می‌توان از آن‌جا چوب خام و حتی تخته چوب تهیه کرد. بهترین فروشنده چوب خام، مجموعه رادین چوب است.

سخن آخر

مجموعه رادین چوب، یکی از بهترین مراکز درجه یک تهیه انواع چوب‌های جنگلی، باغی و صنعتی با کیفیت و قطر بالا است که چوب خام در تهران را هم می‌توان از آن تهیه کرد. رادین چوب با داشتن دستگاه‌های رام برش مونوریل دار پیشرفته توانایی برش چوب در قطر بالا را دارد که این امر باعث خاص و منحصر به فرد شدن‌ رادین چوب با سایر صنایع فعال در این زمینه شده است.

برای ارتباط با رادین چوب به تهران، جاده خاوران (بزرگراه امام رضا)، فرون آباد اول، جنب کانال (خیابان شهید سیری)، کوچه سرو پلاک ۱۰۳ مراجعه کرده و یا از طریق شماره تماس 09036016191 در ارتباط باشید.